PF 2011 od Subspace

A máme za sebou další rok. Živě si ještě pamatuju, jak jsem připravoval poslední PFko, na které jsem dokonce přidal i jazykové mutace „Pour Felicitér“ do klingonštiny, romulanštiny a tak dále. Pro snazší komunikaci s mimozemskými formami života jsem to udělal i letos 🙂

Rok 2010 pro Subspace rozhodně nebyl špatný. Na začátku roku jsme na Pragoconu zorganizovali čtvrtý Trekken, pátý pak na podzim v Kopřivnici lidé chválili více než jsem čekal, což udělalo nemalou radost nejen mi, ale i ostatním členům organizačního týmu. Náš klub oslavil druhé narozeniny a stále docela slušně funguje. V bohumínském kině jsme u příležitosti 15. výročí Dominionu (ze kterého náš klub vznikl) promítli dvojdíl „All Good Things“, a to i přeze všechny nástrahy, které jsme museli při získávání licence na projekci zdolat. Festival Fantazie, CzechTrek nebo Scon – to jsou jen některé z akcí jiných Star Trek fanklubů, kterých jsme se buďto účastnili v roli spoluorganizátorů nebo jen jako normální návštěvníci. A že jich nebylo málo!

Příští rok se taky máme na co těšit – Star Trek jako takový například oslaví své 45. narozeniny. Podle toho bude mimojiné laděný i program obou Trekkenů, pražský se bude věnovat šesti TOS filmům, v Kopřivnici se zase budeme bavit o Klasické sérii ve smyslu televizního seriálu.

Rád bych vám tedy jménem celého scifi fanklubu Subspace popřál klidné prožití Vánoc, mnoho štěstí, zdraví a úspěšné vykročení do nového roku!