Subspace
Hamburger menu

Akce

TrekFest (Festival Fantazie)

Červenec

Trekfest je startreková programová linie Festivalu Fantazie, který je jedním z největších setkání příznivců scifi a fantasy fenoménů všeho druhu, mezi které patří mimo jiné i Star Trek, StarGate nebo třeba Battlestar Galactica. Koná se v Chotěboři, malém městečku na Vysočině, které v kombinaci s mnoha programovými liniemi tvoří jedinečnou atmosféru specifickou pro Festival Fantazie – ten se tak nabízí jako výborný způsob strávení prvního prázdninového týdne. Subspace se opakovaně podílí na programu TrekFestu.

Trekken

Listopad

Trekken je Star Trek programová linie setkání fanoušků scifi "Koprcon", který se každoročně koná v Kopřivnici. Program Trekkenu zahrnuje přednášky na různá témata spojená s vesmírem Star Treku - technikou té či oné vesmírné lodi počínaje, přes počítačové hry až po fanfilmy. Krom přednášek program zahrnuje i diskuzní bloky nebo skupinová focení v kostýmech. Návštěvníci na Koprconu a Trekkenu opakovaně oceňují uvolněnou přátelskou atmosféru. Subspace je hlavním organizátorem Trekkenu.

Promítání v kině

Příležitostně

Mezi akce, které Subspace organizuje, se řadí také promítání filmů Star Trek nebo seriálových dvojdílů v kinech na severní Moravě. Tyto akce organizujeme příležitostně, zejména v závislosti na tom, zda a kdy se nám podaří získat licenci pro promítání. Do kin jsme takto uvedli film Neobjevená země, Generations, seriálové dvojdíly Time's Arrow a All Good Things ze seriálu Nová generace a náš dokumentární film 50 let Star Treku.

Pro aktuální informace o chystaných akcích nás sledujte na Facebooku. Pokud máte k výše uvedeným akcím jakýkoli dotaz, neváhejte se nám ozvat!