Time's Arrow možná v kině

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2011.

Jak jste se už mohli dočíst, chtěl bych stejně jako loni zkusit dostat do bohumínského kina nějaký seriálový dvojdíl ze Star Treku. Po diskusi následované online anketou je jasným favoritem TNG epizoda Time’s Arrow, kterou si vybralo úctyhodných 60% z vás, tedy, včetně mě.

Před pár okamžiky jsem tedy napsal do společnosti CBS email nastiňující fungování našeho klubu, upozornil jsem na 45. výročí, které Star Trek letos slaví a připojil jsem samozřejmě i dotaz, zda by bylo možné právě tuto epizodu letos v létě v Bohumíně promítnout.  V současné chvíli tedy záleží pouze a jen na tom, zda a za jakých podmínek mi CBS udělí projekční licenci. Takže, drže palce 🙂

TNG – Time’s Arrow

Archeologický tým nalezne hlavu poručíka Data, která se na odlehlou planetu podle všeho dostala před stovkami let. Dat se poprvé setkává s důkazem o časové omezenosti své existence, nedlouho na to se pak dostává do Země 19. století, kde se setkává s mimozemskými útočníky, kteří v anglii sužované morem vysávají z lidí životní energii. S pomocí posádky Enterprise se pokouší bezbranné lidstvo zachránit. Tento dvojdíl se dá označit jako klasické dobrodružství posádky Nové Generace. (ukázka)