"Phase II: Enemy – Starfleet" – k vidění komplet na YouTube

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2011.

Poslední díl populární fansérie „Phase II“ jsme měli možnost shlédnout v roce 2009. Web TrekMovie informoval o dřívějším uvolnění nové epizody v plné délce 58 minut, která je ke shlédnutí na YouTube a uvnitř tohoto článku.

Nová epizoda Phase II s názvem „Enemy: Starfleet!“ má sice premiéru 22. dubna, kdy bude možné si ji i stáhnout, už teď je ale k vidění na YouTube, a to i v 720p verzi, takže pokud byste se na ni rádi podívali už teď, o kvalitu videa nebudete ochuzeni. Enemy: Starfleet je epizoda na motivy povídky Dava Galantera and Patty Wrightové, je sedmou epizodou z produkce týmu Phase II. Herečka BarBara Luna, známá jako Marlena Moreau z epizody Klasické série „Zrcadlo, zdcadlo“ se v ní objevuje jako zvláštní host, ztvárňující postavu Alresy, vesmírné teroristky vedoucí frakci agresorů, kteří kradou lodě a upravují je za účelem vytvoření „nepřátelské hvězdné flotily“.

CELOU EPIZODU MŮŽETE SHLÉDNOUT ZDE

Oficiální termín vydání epizody na webu Phase II a partnerských webech je stanoven na pátek 22. 4. (Den Země) na 17:01 EDT.