Nová Generace už za měsíc v kině Bohumín

U příležitosti 45. výročí fenoménu Star Trek pro vás připravujeme speciální setkání, jehož hlavní programovou částí bude promítání dvojepizody Time’s Arrow (Šíp času) seriálu Nová Generace v Kině Bohumín. Setkání proběhne v sobotu 28. května.

Kino Bohumín, 28. května, 14:00, vstupné 130 Kč

Čas opravdu letí – živě si vzpomínám, když jsem se chystal na akci speciálně organizovanou u příležitosti 40. výročí Star Treku – na první CzechTrek. Ačkoli se to nezdá, už je to pět let – CzechTrek bude letos v pořadí již šestý a stejně tak i Star Trek bude slavit další významné jubileum.

Po pozitivních ohlasech na loňskou projekci závěrečného dvojdílu seriálu Star Trek: Nová Generace s názvem „All Good Things“ u příležitosti 15. let od založení fanklubu USS Ostrava, ze kterého Subspace přímo vychází, jsem se rozhodl pokusit se sehnat projekční práva ještě jednou – vy sami jste se na našem webu mohli formou ankety zapojit do výběru promítané epizody. Vzhledem k výraznému výsledku ve prospěch epizody „Time’s Arrow“ počítám, že není překvapivé, že právě tuto epizodu budeme v bohumínském kině v létě promítat.

Akce a kultura

Chystáme si pro vás i další program, který bude připravený po projekci (ta tedy začíná ve 14:00 a bude trvat necelé dvě hodiny), na jeho podrobnou verzi je ale pochopitelně ještě příliš brzy.

Máte-li v plánu se projekce zúčastnit, můžete to dát najevo na stránce akce na Facebooku.