Lutyňská Mise od 12. do 14. srpna

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2011.

Scifi fanklub Subspace v průběhu roku pořádá nebo spolupořádá řadu různorodých akcí – od klasických conů (Trekken), přes promítání seriálových dvojepizod (TNG v Kině Bohumín) až po Mise, tradiční klubová setkání. Tou nejgrandióznější Misí, kterou pravidelně pořádáme o letních prázdninách, je pak setkání v Dolní Lutyni, spojené se spoustou zábavy a dobrého jídla – a na tu Vás tímto srdečně zveme.

Ta se na rozdíl od většiny našich akcí netočí kolem nějakého scifi fenoménu, Lutyňská Mise je koncipovaná hlavně jako posezení s přáteli v přírodě spojené s nějakým tím výletem.

Pokud jste na žádný ze tří předchozích ročníků Lutyňské Mise nezavítali, můžete si o ní udělat obrázek například z https://www.subspace.cz/lutynska-mise-subspace/.

Předběžný program je následující:

  • pátek: příjezd a ubytování účastníků mise
  • sobota:
    dopoledne – návštěva zámku a přilehlých zahrad v Karviné (více zde)
    odpoledne – zahradní olympiáda – mírné rekreační sportování, kotlíkový gulášek 🙂
    večer – grill párty
  • neděle: podle počasí – návštěva Ostravy, tradiční oběd v asijské restauraci U Pandy a odjezd domů

S blížícím se termínem můžete samozřejmě na našem webu očekávat upřesňující informace.

Pro návštěvníky z okolí i přátele z dalekých a předalekých galaxií je možnost přespání přímo v místě konání ve vlastním spacáku. V případě zájmu je také možné si na místě postavit stan. Samozřejmě to hlavní, co byste si s sebou měli zabalit je pořádná dávka kondenzované dobré nálady 🙂