Hyperdesk vydává XP sadu ze zrcadlového vesmíru

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2010.

Představte si, že máte dva počítače – jeden hodný a jeden zlý. Jak je od sebe rozlišit? Třeba novými Star Trek skiny od Hyperdesku.

Společnost The Skins Faktory je světovým leaderem v oblasti uživatelských rozhraní a skinování softwaru. Jejich oddělení Hyperdesk je pak dobře známé díky svým nápaditým výstupům zaměřeným na dobře známé fenomény (např. Disneyovky). V průběhu tohoto roku Hyperdesk vydal TOS motiv pro Windows XP umožňující snadnou přeměnu vzhledu operačního systému do stylu Klasické série. Hyperdesk nově uvolnil i verzi ze zrcadlového vesmíru, samozřejmě inspirovanou populární epizodou „Zrcadlo, Zrcadlo“ („Mirror, Mirror).

Za necelých patnáct dolarů si můžete stáhnout software, který upraví vzhled vašich Windows XP (zanedlouho bude k dispozici i verze pro Vistu). Ten se stává z šesti tapet zaměřených na Terranské impérium (zobrazená ISS Enterprise je založena na modelech a texturách poskytnutých CBS), skin pro Windows Media Player zobrazující logo Impéria, sadu ikon, samozřejmě ve stylu zrcadlového vesmíru (včetně agomizéru) a set zvukových efektů. V obsažených wallpaperech a ikonách je dobře znát pro Hyperdesk typický smysl pro detail.

Spolu s dříve vydaným TOS motivem je tak možné mít na dvou počítačích dva rozdílné a stejně do detailu propracované Star Trek motivy.

Na této adrese si můžete prohlédnout, jak balíček funguje.