Trekken 9 už příští pátek!

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2012.

Už příští pátek odstartuje v Kopřivnici další ročník Koprconu spolu s jeho startrekovou programovou linií Trekken. Ten se bude letos točit zejména kolem Nové generace, která letos slaví 25. výročí. Program je hotový a dotahujeme poslední detaily.

Přijďte si do Kopřivnice poslechnout přednášky o nejrůznějších aspektech vesmíru Star Treku, shlédněte projekce vybraných epizod ze seriálu Nová Generace nebo se s ostatními fanoušky zapojte do diskuzních a soutěžních bodů programu, který pro vás připravujeme!

Trekken je tradiční setkání fanoušků Star Treku pořádané v rámci setkání scifi a fantasy fanoušků Koprcon pořádaného v moravském městě Kopřivnice. Program připravovaný fanoušky pro fanoušky je připravován tak, aby byl dobře stravitelný divákem, který s vesmírem Star Treku není moc seznámen, zároveň ale tak, aby byl atraktivní i pro skalní fanoušky, kteří se považují za Star Trek guru.

Protože už Trekken klepe na dveře, je k dispozici už i konečná verze jeho programu, který právě teď dokončujeme. Těšit se můžete na povedený mix přednášek, včetně „25 let TNG – proč je pořád dobrá“, následovaný oživenou přednáškou „Proč nesnáším Star Trek“ od Pavla Pabjana. Přednáškový program doplňuje řada diskusních, soutěžních nebo workshopově laděných bodů programu, stejně jako projekce vybraných epizod. Těšit se můžete i na TNG ve vysokém rozlišení, které je věnována jak jedna projekce v pátek večer, tak speciální přednáška v sobotu.

Těšíme se na vás!