Trekken 6 už začátkem února!

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2011.

Už za méně než měsíc se sejdeme na šestém Trekkenu, který se uskuteční v rámci Pragoffestu 2011 – pro Koprcon a Pragoffest tradiční Star Trek linie se od 3. do 6. února zaměří na první až šestý Star Trek film, jinými slovy na ty s Kirkem na můstku. V rámci více než 44-ti hodinového programu se můžete těšit na řadu poutavých nových přednášek, reprízu těch oblíbenějších, soutěže, diskuse… a samozřejmě projekce, jak několika vybraných epizod, tak všech šesti filmů, kolem kterých se bude program točit.

Program

Zaměření programu už jsme rozebírali tolikrát, že už to snad ani není nutné. Program je tedy čtyřdenní, jedná se o více než 44 hodin zábavy. Ačkoli program ještě není úplně naplněný a je možné, že se budou některé body programu přesouvat, finální verze se od té, která je k vidění na webu Trekkenu, zřejmě nijak zásadně lišit nebude.

Místo a doprava

Pragoffest a potažmo i Trekken se i letos koná v Modré škole, pár kroků od stanice metra C „Háje“ v Praze.

Z metod hromadné přepravy stojí za zmínku vlak SC Pendolino Českých Drah, se kterým můžete relativně pohodlně cestu absolvovat a ušetřit nějakou tu hodinku (cestujete-li z Brna nebo Ostravy). Další možností jsou spoje společnosti Student Agency. Samozřejmě je na dálkové cesty možné využít i služeb klasických vlaků ČD.