Trekken 5 již tento víkend!

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2010.

Když jsem se před pár minutami podíval na výčet posledních příspěvků na našem webu, hustota výskytu slov Trekken a Koprcon v nadpisech mě lehce pobavila. Mohu ale s jistotou říci, že po dnešku bude dalším článkem o Trekkenu 5 akorát tak report.

Ano, už je to skoro tady – Trekken 5 se, stejně jako Koprcon 2010, nezadržitelně blíží. Jako každým rokem v pro mne hektickém období, které mi (a nejen mi) naštěstí neznemožnilo se do organizace Star Trek linie zase pustit a vy se tak můžete těšit na další kopřivnickou dávku svého oblíbeného scifi.

Znovu Trekken představovat, projíždět celý program a popisovat, jak se do Kopřivnice dostanete, by bylo nošením dříví do lesa – vše z toho tady v předchozích pár měsících padlo už mnohokrát, navíc ten, komu by to ušlo, si to může zjistit na webu Trekkenu. Program je hotový, přednášky doznávají posledních změn (alespoň v to doufám) a já už plánuju, jak se v pátek z Prahy rychle dopravit domů, všechno zabalit a pak to pro vás v Kopřivnici nachystat v co nejkratším čase.

Určitě nejsem jediný, kdo poslední dobou zažívá stresující období. Jsem ale opravdu rád, že jsem si i v něm na Trekken našel čas – jeho přípravy mne dokázaly opět v řadě případů uklidnit a dostat do pohody. A doufám, že vás do ní program dostane taky – máte se totiž nač těšit!