Trekken 10 už příští víkend!

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2013.

Už za necelý týden odstartuje v Kopřivnici další ročník Koprconu, na kterém si pro vás připravíme v pořadí již desátou star trekovou programovou linii Trekken. Ten se bude letos točit zejména kolem Hlubokého vesmíru devět, který letos slaví 20. narozeniny. Program už je hotový a horečně probíhají poslední přípravné akce 🙂

Přijďte si do Kopřivnice poslechnout přednášky o nejrůznějších aspektech vesmíru Star Treku, shlédněte projekce vybraných epizod ze seriálu Deep Space Nine nebo se s ostatními fanoušky zapojte do diskuzních bodů programu, který pro vás připravujeme!

Trekken je tradiční setkání fanoušků Star Treku pořádané v rámci setkání scifi a fantasy fanoušků Koprcon organizovaného v moravském městě Kopřivnice. Program připravovaný fanoušky pro fanoušky je připravován tak, aby byl dobře stravitelný divákem, který s vesmírem Star Treku není moc seznámen, zároveň ale tak, aby byl atraktivní i pro skalní fanoušky, kteří se považují za Star Trek guru.

Protože už Trekken klepe na dveře, je k dispozici už i konečná verze jeho programu. Těšit se můžete na povedený mix přednášek, včetně přednášky „Cardassiané“, „Najväčšija galaktická vojna“, nebo „Where No Man Has Gone Before – gender a sexualita ve ST“.

Věnovat se budeme i na kulatému 47. výročí Star Treku a 40. výročí animovaných dobrodružství posádky Kirkovy Enterprise. Projekcí loňské přednášky „Proč nesnáším Star Trek“ také zavzpomínáme na Páju Pabjana a jeho výborné rétorické schopnosti.

Těšíme se na vás!

www.subspace.cz/trekken