Trekfest 011 – se blíží přímo warpovou rychlostí

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2011.

Již za dva měsíce vypukne v Chotěboři Festival fantazie, největší to setkání fanoušků sci-fi a fantasy v České republice. A samozřejmě nesmí chybět ani Star Treková linie – TREKFEST. V minulém článku jsem vám poodhalila některé informace o tom, co vás čeká. Vězte, že program je již téměř sestaven a vypilován k dokonalosti.

Festival fantazie se bude konat od 30. 6. do 10. 7., TREKFEST odstartuje 3. 7. ve velkém sále KD, přičemž tento den bude celý ve znamení hudby. Ráno vás probudí „Star Trek hrající a zpívající“ a po „Přední desítce“, kde se možná i nasnídáte, vám srdce zaplaví „Klenoty filmové hudby“. Od 12 hodin jsou pro vás připraveny „Taneční warpovou rychlostí“, to abyste na večerním plese mohli každého oslnit svým uměním. Po obědě se pobavíte při „Hudebním duelu“, tentokrát Star Trek vyzve Battlestar Galacticu. Těšte se na krásné kostýmy z obou fenoménů. Večerní program zahájíme koncertem „Filmová hudba pro dvě ruce“ a po malé přestávce den završíme „Plesem Akademie“.

V pondělí se TREKFEST přestěhuje do osvědčené posilovny v přízemí KD, kde pro vás bude připravena pestrá směsice přednášek, soutěží a diskuzí, která potrvá až do nočních hodin 6. 7.

Klub Subspace připravuje novinku! Každé ráno bude pro vás otevřena „Přední Desítka“ a to stylově, od desíti. Přijďte se s námi probouzet, nasnídat se v příjemné společnosti a při zajímavých rozhovorech. Každý den pro vás připravíme ohlédnutí za předchozím dnem, nabídneme zajímavé programy aktuálního dne. A jako bonus budeme každý den připravovat něco dobrého, jedlého, a hlavně, startrekového!

Ale to ještě zdaleka není vše. V úterý 5. 7. od 20:00 se v kině budete moci zúčastnit „Slavnostního udílení cen EýTý“. Zde je na místě připomenout, že hlasování do této ankety ještě stále probíhá. Pokud jste tedy ještě nezvolili své favority, učiňte tak zde http://eyty.sg1.cz . Bez vašich hlasů, nevyhrají!

A konečně ve středu od 14:00 pro vás ve velkém sále divadelní společnost „Tvé játro“ zahraje svou nejnovější divadelní hru „Švestkový Worf, aneb tak trochu klingonská opera“. Bližší informace naleznete zde http://tvejatro.wz.cz/ .

Není tedy proč váhat, TREKFEST bude opět nabitý různorodými zajímavostmi, ve kterých si každý najde to své. Program i podrobné anotace naleznete zde http://www.trekfest.cz , zatím ještě není kompletní, ale již brzy bude J.

Nakonec je mou milou povinností poděkovat svým pomocníkům z týmu TREKFESTu. Velké díky patří též přátelům z linie Soundtraconu, kteří nemalou měrou přispívají do hudebního programu TREKFESTU a také linii Honor Harringtonové, se kterou spolupořádáme ples.

Xyll