Trekken 8 a Pragoffest se blíží

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2011.

Vážení a milí trekkies a příznivci sci-fi a fantasy, blíží se nám nový rok. Ten starý se chýlí ke konci, s ním nás opouštějí naše někdejší trable i radosti, abychom mohli nové prožívat v tom dalším roce, 2012, a tím se zase o krok břiblížili k prvnímu nadsvětelnému letu. A snad pro nové radosti v tom následujícím roce, bychom jej mohli zahájit jak jinak, než conem.

Již tradičně na Pragoffestu, který se koná od 2. do 5. února, Praha Háje, bude přítomna i naše Star Trek linie Trekken. A jedná se již o 8. Trekken v pořadí. Těšit se můžete na zajímavý program, plný soutěží a přednášek. Těšíme se na vás a věříme, že vaše choutky zcela uspokojíme.

Malá ochutnávka z chystaného programu:

TrekSTOP: Soutěž na téma oblíbené soutěže Videostop, ovšem ze Star Trek prostředí. Těšíme se, že si osvěžíte vaše znalosti a pamatováka ze scén a hlášek našeho oblíbeného seriálu.

Choreografie klingonských zbraní: Dozvíme se, jak zacházet s Batlechem a dalšími klingonskými zbraněmi, tak abychom se vyrovnali klingonským válečným mistrům. A učit nás bude rodilý klingon.

Star Treková partička: Pořad s tématikou star treku, který bude na motivy nyní populární televizní Partičky. Známé trekkies tváře v netradičních úlohách.

A samozřejmě mnoho dalších zajímavých pořadů. Podrobné informace o programu linie zveřejníme již brzy na klasickém webu Trekkenu. A podrobné info o celé akci Pragoffest naleznete na webu Pragoffestu.