Toto NENÍ nová Enterprise

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2008.

TrekMovie před nedávnem informoval o datu vypuštění „plné verze“ Enterprise, ale již dnešní třetí nejvýše hodnocený článek na Digg.com se jmenuje „Mohla by tohle být nová Enterprise ze Star Treku 11?“. Odpověď je ale jasná – ne. Koerner znovu udeřil

TrekMovie za poslední rok dostal bezpočet návrhů od trekkies celebrity jménem Gabriel Koerner. Není ale vinou Gabriela, že byla jeho verze Enterprise mezi fanoušky považována za skutečnou budoucí podobu hvězdné lodi v novém filmu (tohoto omylu se dokonce dopustily i některé větší weby jako Aint It Cool News). Nový článek na Diggu ukazuje staré Gabrielovy práce. Jestli si ale chcete zpříjemnit život podívanou na zajímavé hvězdné lodi, podívejte se na některé jeho práce, stojí to za to!

Další práce jsou k vidění na Gabově webu.

Další varianta Enterprise od Vektora

Gabe není jediný kdo si „digitalizoval představy“ o nové Enterprise – než byl vypuštěn teaser na film, Jason „Vektor“ Lee vytvořil více realistický a propracovanější model, na kterém si můžete všimnout některých elementů ze starého modelu (např. špiček na warpgondolách tak, jak je bylo možné vidět v epizodě The Cage).

Ještě jeden

Dennis Bailey (Starshi Exeter CGI modelér) se také zapojil do modelování NCC-1701 – a to tak, že zkloubil modely z TOSky, Phase II a TMP.

To všechno jsou samozřejmě fanovské výmysly a krom jména nemusejí mít s konečným vzhledem vlajkové lodi nic společného. Prozatím je jediným skutečným obrázkem zachycujícím novou Enterprise to, co bylo vidět v Abramsově teaseru.