TOS Remastered v novém balení (třetí sezóna)

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2009.

Stejně jako dříve recenzovaný set DVD první sezóny Klasické série je i třetí něčím, co bych doporučil ke koupi komukoli, kdo uvažuje o koupi některého ze Star Trek seriálů (nebo jeho části). Za přiblížně dvanáct set korun dostanete celou třetí sezónu včetně řady zajímavých bonusů – to vše v kvalitně vyhlížejícím kovovém balení, které se od balení ostatních sezón liší pouze barvou, kterou vyzařuje TOS delta – tentokrát je červená.

Je sice pravda, že rozlišení HD videí již překračuje možnosti DVD, takže verze DVD je oproti Blu-ray o něco méně detailní, nicméně i přes tento nedostatek je rozdíl mezi původní a remasterovanou verzí TOS patrný na první pohled. Obraz i zvuk je oproti starší verzi o poznání čistější, nemluvě o nových efektech.

V podstatě jedinou věcí, která může na DVD českému fanouškovi chybět je buďto dabing České Televize (bylo by ale naivní ho na něm čekat) nebo české titulky – jediné, co může člověka nezvyklého na mluvenou angličtinu zachránit, jsou anglické titulky, pokud ale cizí jazyky nepatří k vašim silným stránkám, budete nejspíš muset význam dialogů v epizodách odvozovat.