Star Trek VI v kině 10. srpna 2012

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2012.

Už příští měsíc se můžete v bohumínském kině přijít podívat na šestý startrekový film – Neobjevená země se bude promítat v původním změní a s titulky v pátek 10. srpna od 19 hodin.

Šestý film na motivy jednoho z nejvýznamnějších scifi fenoménů “Star Trek”, kterým vrcholí cesty kapitána Kirka a jeho posádky vesmírné lodi Enterprise.

Při mírových jednáních Klingonů a Federace, mezi kterými panovalo po dlouhá léta nepřátelství, je spáchán atentát na klingonského kancléře Gorkona. Poté, co jde vyšetřit situaci, je kapitán Kirk s doktorem McCoyem hlavním podezřelým a vyhlídky na mírovou budoucnost se zdají být zmařeny.

Kvality Star Treku VI krom výborných hodnocení, ať už po stránce příběhu, obsazení nebo hudby, dokládá i cena Saturn z roku 1993 za nejlepší scifi film roku. Tím nejlepším hodnocením je ovšem nepřeberné množství fanoušků, pro které jsou i dnes hodnoty Star Treku lákavé.

Před samotným promítáním, stejně jako v přechozích dvou promítáních v Kině Bohumín, se samozřejmě můžete přidat na společný oběd, který máme ve městě v plánu. O jeho detailech se dozvíte (i) pokud přislíbíte svou účast na facebookové stránce akce nebo (ii) pokud se zaregistrujete na www.neobjevenazeme.cz (čímž také získáte nárok na malou pozornost na místě).

Ty z vás, kteří zvažují svou účast a mají to do Bohumína daleko upozorňujeme, že Pendolino, které odjíždí z Prahy ve 14:12 jede přímo do Bohumína, kam dorazí krátce po čtvrt na šest – měli byste tak i dost času se na místě najíst nebo se sejít s přáteli.

Budeme se na vás těšit!

Více na www.neobjevenazeme.cz.