Star Trek DAC na pultech od květa + screenshoty

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2010.

Až doposud byl chystaný herní titul Star Trek DAC zastřen rouškou tajemství, ta se ale společně s pomalu se blížícím datem vydání pomalu zvedá: serveru TrekMovie se podařilo získat několik nových informací a screenshotů arkády inspirované novým Star Trek filmem.

Star Trek DAC je klasická vesmírná střílečka zasazená do prostředí jedenáctého ST filmu. Nabízí možnost zvolit si stranu, buďto Federaci nebo Romulany a pak samozřejmě i loď, a to včetně nové filmové Enterprise. Titul bude k dostání pro platformy Xbox LIVE Arcade a 360 počínaje květnem a bude oceněn částkou deseti amerických dolarů. Vydání pro PlayStation a Windows bude následovat posléze.

Hra bude dále nabízet tři módy – Single Player, ve kterém budete plnit různorodé mise, Multiplayer, ve kterém se utkáte coby člen jednoho ze dvou týmu (celkově dvanáct hráčů) v online souboji a Co-op, ve kterém budete moci změřit své síly s přáteli. V těchto módech pak budete moci využít některého z herních typů, jimiž jsou Team Deathmatch, Conquest a Assault.

Jak je již uvedeno výše, je možno zvolit si loď, se kterou bude hráno, a sice ze tří možností u každé ze stran – dojem z trojrozměrných modelů je navíc umocněn o líbivé vizuální efekty a doplněn soundtrackem z jedenáctého Star Trek filmu.