Setkání fanoušků Star Treku v Kopřivnici

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2017.

Konec listopadu v Subspace pravidelně věnujeme Trekkenu a ani v letošním roce tomu nebude jinak. Na tradiční Star Trek linii probíhající v rámci Koprconu v Kopřivnici se sejdeme 24. a 25. listopadu.

Trekken se letos zaměří na 30. výročí Nové generace a na nový seriál Discovery – těšit se můžete na kvalitní program plný různorodých přednášek, které vám zaručí, že si startrekový víkend, který pro vás připravujeme, opravdu užijete.

Detailní rozvrh programu je už k dispozici – namátkou se můžete těšit na teorii warppole, představení nové knihy z prostředí Discovery od Davida Macka nebo na premiéru nového dílu Star Trek: Diplomacy s názvem „Opona se stahuje“. Program si můžete projít na adrese https://www.subspace.cz/trekken/program.html.

Na téma Nové generace se také můžete naladit sestřihem našich oblíbených scén z TNG:

Trekken/Koprcon se každým rokem těší rostoucí oblibě fanoušků ze všech koutů Česka, kteří často neváhají vážit cestu třeba z druhého konce republiky – Koprcon totiž vyniká skvělou atmosférou a stabilně kvalitním programem. Koprcon/Trekken je klasický old-school con „od pátku do neděle“, který se záměrně drží prověřeného a oblíbeného formátu.

Web Trekkenu si můžete projít na adrese https://www.subspace.cz/trekken.