Subspace
Hamburger menu

Připojte se

Pokud Vás tento web nebo Star Trek zaujal, můžete se připojit ke komunitě českých trekkies. Členství ve fanklubu Subspace je bezplatné (tedy pokud nechcete klubu darovat finanční obnos).

Co mi přinese členství v klubu? Upřímně řečeno, mnoho nezískáte. Jde jen o poznávání nových lidí se stejnými zájmy a o neziskovou práci pro klub. Jako každý člen klubu si budete moci stáhnout všechna čísla klubového časopisu Information Times, který vychází co dva měsíce. Dále budete mít přístup do klubového informačního systému a ke společným materiálům. Právě ale poznávání nových lidí se stejnými zájmy a společné trávení volného času je podle nás víc než dostatečná odměna a motivace.

Jaké jsou podmínky členství? Žádné nejsou – na věku, národnosti, ani na čemkoliv jiném nezáleží. Zvažte ale předem, zda do Subspace chcete – pasivní členy, kteří nikdy nic neudělali a jen jsou v seznamu členů tolerujeme jen velmi neradi a po delší době je ze seznamu členů mažeme.

Pokud máte zájem se připojit k fanklubu Subspace, napište e-mail na adresu council@subspace.cz. E-mail musí obsahovat skutečné jméno, přezdívku, kontaktní informace a popřípadě návrhy, co byste v klubu rádi dělali.