Oslavte 50. výročí Star Treku v Ostravě!

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2016.

Jak je známo, Star Trek letos slaví své 50. narozeniny. Po celém světě se chystají celé myriády conů, výstav, rozhovorů a ani česká kotlina není výjimkou – jen tak namátkou, na začátku listopadu se můžete těšit na Star Trek galakoncert v pražském Rudolfinu, na konci listopadu na Trekken v Kopřivnici, který bude samozřejmě také zaměřený na kulatiny našeho oblíbeného scifi. Už v září se navíc můžete v Ostravě zúčastnit oslavy 50. výročí Star Treku, v rámci které dojde na projekci Generations v kině, na společnou večeři a na premiéru nového krátkého dokumentu, který u příležitosti výročí Star Treku připravuje fanklub Subspace.

Film Generations bude promítán v původním znění s českými titulky v kině Cineport v Dolní oblasti Vítkovic s osobitou průmyslovou atmosférou. Jeho projekci bude předcházet premiéra krátkého dokumentárního filmu, který u příležitosti 50. výročí Star Treku připravuje ostravský scifi fanklub Subspace. Dokument vám připomene, co je na Star Treku lákavé a shrne vše hlavní, co Star Trek tvoří – seriály, filmy a podobně – ale i to, co Star Trek v reálném světě ovlivnil a představí ho očima svých tvůrců a představitelů hlavních postav všech seriálových řad. Před projekcí filmu se tak dostanete do toho správného startrekového naladění 🙂

Zhruba třetina míst je již obsazena, proto s registracemi doporučujeme neotálet, kapacita kinosálu je totiž omezena na 60 míst – zaregistrovat se můžete na adrese www.startrekvkine.cz a novinky můžete sledovat na facebookové události. Qapla!