Oslavte 50. výročí Star Treku v Kopřivnici!

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2016.

LogoPojďte společně oslavit letošní výročí Star Treku 25. a 26. listopadu na Trekkenu, tradičním setkání fanoušků Star Treku pořádaném v rámci setkání scifi a fantasy fanoušků Koprcon v moravském městě Kopřivnice. Na programu bude kvalitní mix přednášek o Star Treku, diskuse, soutěže a projekce nového českého Star Trek dokumentárního filmu, připraveného právě u příležitosti letošního 50. výročí Star Treku.

Letos je tomu přesně 50 let, kdy se na obrazovkách objevila první epizoda seriálu Star Trek – seriálu, který získal a ovlivnil generace fanoušků po celém světě. Seriál, který není jen o vesmírných lodích a statečné posádce, ale který také nejednou překročil hranice myšlení a společenských přesvědčení své doby. Seriál, který inspiroval kulturu, sport, společnost, umění a samozřejmě i technologie.

Na programu letošního Trekkenu bude řada přednášek na různorodá témata související s vesmírem Star Treku, přehlídka Star Trek uniforem ze (snad) všech seriálů a projekce nového českého Star Trek dokumentárního filmu, připraveného právě u příležitosti letošního 50. výročí Star Treku.

Více informací na www.subspace.cz/trekken.