Mise v únoru 2018

V Subspace je zvykem každý druhý měsíc pořádat klubové setkání. To únorové proběhne v sobotu 17. února v Knihovně města Ostravy (28. Října 289/2) od 13:00.

Program je následující:

 • 13:00 – STAR TREK OD POSLEDNÍHO SETKÁNÍ
  Souhrn novinek ve světě Star Treku.
 • 14:00 – ENTERPRISE TŘÍDY GALAXY
  V průběhu celé Nové generace často slyšíme o tom, jak je Enterprise technicky pokročilá a na co všechno se při jejím plánování myslelo. Zároveň často slyšíme o různých systémech lodi, známých i neznámých, které jsme ale v seriálu nikdy neviděli. Od obligátní separace trupu se dostaneme k tomu, jak fungují impulzní motory, uvidíme fantasticky propracovanou simulaci bitvy a podíváme se i na lodní záchod!
 • 15:00 – VÝVOJ LODÍ DO SERIÁLU
  Přenáška shrnující zajímavosti o vývoji modelů lodí, které filmaři používali při natáčení, včetně nákresů nepoužitých konceptů a z nich vycházejících modelů, které si můžete koupit.
 • 15:30 – MINIATURY EAGLEMOSS
  Představení série modýlků lodí ze světa Star Trek za poměrně rozumné ceny od společnosti Eaglemoss, které vychází v zahraničí jako časopis s přílohou.
 • 16:00 – PROJEKCE
  Projekce všeho možného typicky zařazujeme na závěr našich setkání. Na facebookové stránce akce je anketa, ve které si z vybraných epizod vyberte tu, kterou byste rádi viděli a zahlasujte pro ni.

Vstupné 40 Kč.

Svou účast můžete zaznačit na facebookové stránce události.