Kastrolcon II, tentokrát s tématem „Finger Food“

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2011.

Jak je známo, dobré nápady vznikají z jednoduché myšlenky. Stejně tak vznikl loňský první ročník soutěže ve vaření KASTROLCON. Vlastně jako malá recese, kdy se naši chlapi z klubu Subspace pochlapili a začali vařit a přetahovat se, kdo líp a kdo chutněji.

A protože se nám loňský ročník povedl a všem se líbil, nenechali jsme se dlouho pobízet a na světě je druhý ročník KASTROLCON II., který se uskuteční v termínu 26. 2. 2011.

MŠ Požární, Ostrava Heřmanice / Loc: 49°51’34.721″N, 18°19’53.254″E

Co Vás čeká a nemine? Jak se můžete zúčastnit soutěže? Co jiného Vám nabídneme?

Pátek 25.2.

Na hlavně netradiční pokrmy se můžete těšit na Kastrolconu IIV prvé řadě ubezpečení pro všechny mimoostravské přátele sci-fi kuchyňky: nemusíte se bát, že byste snad cestovali celou noc, abyste mohli zažít jeden den v Ostravě. Pro daleké mimoostravské účastníky i diváky máme zajištěn nocleh v rámci domácností členů klubu Subspace.

Sobota 26.2. – hlavní den akce

Dopoledne se sejdeme v 10 hodin na parkovišti u Knihovny města Ostravy, odkud se přesuneme na exkurzi do studia ČT v Ostravě (11-13 hodin). Po exkurzi proběhne transport účastníků do místa konání soutěže, do MŠ Nanosvět v Ostravě-Heřmanicích. Před vlastní soutěží se samozřejmě posílíme obědem v nedaleké restauraci Beseda, kde zároveň proběhne registrace účastníků (13-14.30 hodin).

Po obědě se již vše bude točit jen a jen kolem vlastní soutěže – příprava a dopilovávání pokrmů a následně prezentace před porotou. Po porotě si přijdou na své i ostatní soutěžící a diváci, neboť soutěžit se bude i v hodnocení veřejností :).

Po zhodnocení všech soutěžních pokrmů se bude vyhodnocovat a sčítat a následně vyhlašovat výsledky (18-19 hodin).  Na vítěze čekají zajímavé praktické odměny, vyhlášeny budou první tři místa v kategorii hodnocení poroty, první tři místa v kategorii hodnocení veřejností a hlavní cena pro absolutního subkuchtíka – vítěze s nejlepším umístěním v součtu hodnocení. Jako odměnu za píli a snahu dostanou všichni ostatní soutěžící drobný prezent :).Během celého klání budou probíhat také doprovodné soutěže.

Po vyhlášení výsledků soutěže příjde na řadu volná zábava, deskové hry a překvapení.

Neděle 27.2. – víkend ještě nekončí.

Pro zájemce je v nabídce dopolední návštěva bazénu Sareza s možností využít saunu či vířivku, plavky a ostatní propriety s sebou. Ostatní účastníci mohou navštívit společně čajovnu Lapalála (pro náš klub již tradiční podnik), kde bude otevřeno pouze pro nás.

Po dopoledním programu se sejdeme k  již tradičnímu obědu v restauraci Panda a pak již nezbude než se rozloučit a rozjet se domů.