Kalendář Ships of the Line pro rok 2010

Prohlížíte příspěvek staršího data. Tento příspěvek pochází z roku 2010.

Příští rok to bude deset let od vydání oblíbeného kalendáře Ships of the Line. Server TrekMovie dostal možnost nahlédnout na nový kalendář chystaný k blížícímu se výročí – my vám tuto možnost přinášíme v českém jazyce.

Nový dech pro Ships of the Line

Do tvorby kalendáře společost PocketBooks zapojila řadu talentovaných umělců, kteří již mají zkušenosti s produkcí Star Trek grafiky z dřívějška. Jmenovitě jde o tato jména: Daren Dochterman, Koji Kuramura, Michael Stetson, John Tesca, Max Rem, John Han, Mark Rademaker a Andrew Probert (!) spolu s Dougem Drexlerem.

Takto by měl vypadat obal, jeho autorem je Max Rem:

Tým SOTL je letos až nezvykle různorodý – je v něm zastoupena skupina veteránu ST designu (např. výše uvedený A. Probert, autor velkého množství všemožných návrhů pro TNG), autorů s menšími i většími zkušenostmi se Star Trekem jako Greg Steward nebo Steffen Weisener a dokonce i lidí z týmu TOS Remastered – jde o Niela Wraye a Maxe Gabla. Kromě digitálních modelů se v kalendáři také objeví pro Proberta typická kresba, John Han pak pro „svůj měsíc“ dokonce využije fyzického modelu.

Chystaný kalendář je také prvním ze série Ships of the Line, který představí loď z knížních románu PocketBooks – půjde o USS Aventine z trilogie Destiny Davida Macka.

Kalendář Ships of the Line pro rok 2010 bude na pultech od srpna, na Amazonu je už nyní možné si jej předobjednat za 11,2 USD.