Červnová Mise – Bitva na holodecku

Mise je nazvaná “Bitva na Holodecku”. Původně mělo jít o bitvu mezi Vulkánci a Andoriany, ale když jsme se tak probírali historií, zjistili jsme, že v podstatě k žádné pořádné bitvě nedošlo. A protože my pořádnou bitvu chceme, rozhodi jsme se, že uděláme menší změnu a bojovat budou nakonec Klingoni s Federací. Ti spolu vedli jednoletou válku v rámci války s Dominionem, viz

//en.memory-alpha.org/wiki/Federation-Klingon_War_(2372-73).

10:00 – Úvod, organizace, plán na další mise

10:30 – Minipřednáška o válce mezi Federací a Klingony

10:45 – Příprava na odpolední část, promítání epizod DS9 z období války Federace s Klingony

12:30 – Oběd

14:30 – Bitva na holodecku – Paintball

16:30 – Volná zábava, deskovky, promítání epizod DS9 z období války Federace s Klingony

Mise začne, jako už několikrát na střední zahradnické škole, zastávka Školní statek. Po úvodním slovu, organizačních věcech a minipřednášce, přikročíme k přípravě na odpolední část, kterou je tvorba „rozlišovacích triček“. Trička zakoupíme u našich vietnamsky mluvících spoluobčanů, z etiket s předtištěnými insigniemi vyřežeme šablony, a pomocí spreje na textil vytvoříme „uniformu“. A po řádném posilnění v některé z blízkých restaurací, se půjdeme zmydlit barevnýma kuličkama 🙂 Až budeme dostatečně barevní, můžeme se přesunout na jednu z mnoha ostravských základen a využít ji k hraní deskovek nebo čemukoli jinému.

Předpokládaná cena na osobu za “uniformu” bude – tričko 50 Kč, etikety 5 Kč, sprej 10Kč. Trička budou ve dvou barvách, pravděpodobně hnědé, šedé, zelené nebo čené. Pokud by někdo věděl o místě, kde se dají trička koupit levněji, ať nám dá prosím vědět.

Prosím všechny, kdo se plánují zúčastnit, aby svou účast potvrdili do 12.6.2012, ať můžeme nakoupit přesný počet triček. Na misi jsou vítáni i ti, kteří se nebudou přímo účastnit bojů. Každý tým by měl mít své podpůrné členy a pravděpodobně budeme potřebovat i rozhodčí.