menu

Místo

Šestnáctý Trekken je jako obvykle organizován spolu se setkáním scifi fanoušků Koprcon, pořádaném v moravském městě Kopřivnice, známém zejména díky české automobilce Tatra.

Trekken je dobře zavedený název samostatné Star Trek programové linie Koprconu, který už po třinácté pořádá stejný tým zkušených a správně zapálených fanoušků :) Koprcon je již tradiční akcí, kvůli které řada návštěvníků neváhá vážit cestu i z druhého konce republiky, a to zejména díky kvalitnímu programu, kamarádům a nenucené, uvolněné atmosféře, která je Koprconu a potažmo i Trekkenu vlastní.

Trekken se, stejně jako Koprcon, koná na následující adrese:

ZŠ Milady Horákové
Obránců míru 369/2
742 21 Kopřivnice

Ubytování je možné přímo na místě ve vlastním spacáku v tělocvičně školy, a to bezplatně. Další možností je samozřejmě využití služeb okolních hotelů jako je Hotel Stadion, Hotel Tatra, nebo Penzion Pod Bílou horou.

Doprava autem je možná pro vzdálenější účastníky zejména po dálnici D1, ze které je nejvhodnější využít sjezd 462 na Bělotín a do Kopřivnice pokračovat přes Nový Jičín. Alternativou je samozřejmě využití vlakových a autobusových spojů.

2019 Subspace scifi fanklub
Design Ondřej "Korax" Konvička

Kopřivnice, 13. - 14. 12.