Mise 09/2008 V parku

Máme ve zvyku pravidelně pořádat klubová setkání, tzv. Mise, a to pokud možno jednou měsíčně. Nebo´t poslední mise (u Alasaků) proběhla v srpnu, plánovali jsme, že jako další místo pro uskutečnění M ise poslouží CzechTREK. To jsme se ale mýlili.

Máme ve zvyku pravidelně pořádat klubová setkání, tzv. Mise, a to pokud možno jednou měsíčně. Nebo´t poslední mise (u Alasaků) proběhla v srpnu, plánovali jsme, že jako další místo pro uskutečnění Mise poslouží CzechTREK. To jsme se ale mýlili.

Někdy ve středu jsme se s Wesleym vcelku narychlo (ani nevím proč) dohodli, že o víkendu uděláme Misi. A tak se i stalo – za první dobré znamení jsem pak mohl považovat fakt, že jsem se byl schopen bez GPS v Ostravě zorientovat natolik, abych dojel hned napoprvé (!) k čajovně Lapalála, před kterou byl jako obvykle naplánovaný sraz.

A netrvalo to dlouho a začali se objevovat i ostatní – Alasak s maminkou, Darell s Orianou a Wesley se Skreekem. A nakonec „nečlen“ Milan 😀

Chvilku jsme jen tak postávali a vykládali a nakonec jsme nabrali směr park, ve kterém jsme se usadili a kam za námui po krátké chvíli ještě došel Dave s Danešem. Na místě jsme chystali blíže neurčenou věc na CzechTREK a řešili dopravu na stejnou akci. Řeč samozřejmě přišla i na jiné blížící se události – šlo o Istrocon, Trekken 2 a Nadílku.

Nu a kam jinam jsme se po tak vyčerpávající konverzaci mohli vydat, nežli do naší oblíbené restaurace Panda. Tam jsme jako obvykle utratili spoustu peněz a snědli co se dá, neb člověk má načerpat co nejvíce energie, když může.

Z plánované poobědové procházky nakonec sešlo jednak kvůli tomu, jak nehorázně peklo sluko a jednak kvůli našemu stavu – opravdu jsme se přejedli. Naskládali jsme se tedy do aut a zajeli se podívat k Arwethovi, kterému jsme se ohlásili „hromadnou SMSkou“ (všichni jsme na jeho mobil poslali ve stejný okamžik stejnou SMS… čímž jsme ho samozřejmě shodili :D). Tam jsem ještě asi hodinku pobyl a poté jsem se vydal na cestu domů. A na závěr musím říci, že ačkoli jsem čekal, že tak narychlo připravené setkání nebude stát za to, jsem rád, že jsem přišel, protože jsem se opravdu dobře bavil.