USS Enterprise D
USS Discovery

Vítejte na webu Trekkenu, Star Trekové programové linie setkání fanoušků scifi "Koprcon", které se koná na konci listopadu v Kopřivnici.

Hlavní část programu Trekkenu tvoří přednášky popisující různé aspekty vesmíru Star Treku - vážně i nevážně - a to buďto faktograficky, nebo z různých, i dost nezvyklých úhlů pohledu. Součástí programu jsou ale i soutěže a projekce vybraných epizod.

Je již zavedeným zvykem, že má Trekken každý rok nějaké zaměření. Program letošního Trekkenu bude oproti tomu sledovat hned dvě hlavní témata – tím prvním je seriál Nová generace, který v letošním roce slaví 30. narozeniny a který se zapsal mezi diváky jako nejúspěšnější Star Trek seriál všech dob. Druhým tématem bude nový seriál Star Trek: Discovery, jehož první sezóna se nám právě představuje – na nové díly jsme stejně zvědaví jako vy a na Trekkenu budeme mít dost času seriál dopodrobna rozebrat.

Trekken je setkání lidí nadšených pro Star Trek. Jsme velká komunita fanoušků, které láká vize Gene Roddenberryho, že lidé dohromady a s dobrými úmysly mohou dosáhnout čehokoli.

2017 Subspace scifi fanklub
Design Korax
1701-D model ChrisKuhn, Blendswap

Star Trek and related marks are trademarks of CBS Studios, Inc.